A A A

LED pásek 300 SMD LED 5m

Ostatní|Ostatní|Akce

Cena:599.00
skladem
Kvalitní diody s vysokou svítivostí a dlouhou životností
Délka 500 cm
Na výběr ze dvou odstínů - studená bílá a teplá bílá
Nízké nároky na spotřebu energie - 24W/5m
Snadná aplikace LED pásku
Široké spektrum použitelnosti v interiéru i exteriéru

LED pásek BPClight je osazen kvalitními diodami s vysokou svítivostí, nízkými nároky na spotřebu elektrické energie a dlouhou dobou životnosti. Další předností LED pásku BPClight je vysoký stupeň flexibility,a snadná aplikace LED pásku díky kvalitní 3M samolepící pásce umístěné na spodní straně LED pásku. 5 metrů LED pásku BPClight spotřebuje pouze 24W a životnost LED přesahuje 50 000 hodin.

Díky výhodám, které LED pásek PBClight nabízí, má velmi široké využití. Záleží pouze na Vaši fantazii, kde a jakým způsobem LED pásek BPClight využijete. Ideální instalace je všude tam, kde je potřeba velká intenzita světla. Stále více se využívá jako hlavní osvětlení kuchyňské linky, vnitřků skříní, schodů, chodeb, osvětlení interiérů, sklepů, výklenků a koupelen. V komerčním prostředí se převážně používají pro osvětlení výloh a jako reklamní poutače.

Díky nízké energetické náročnosti lze LED pásek BPClight použít jako stálé, noční ale i dekorační osvětlení interiéru domácnosti.

Instalace LED pásku BPClight je velmi jednoduchá. Tento typ pásku je dělitelný po 5 cm své délky. Pásek lze snadno ustřihnout například nůžkami. Na rubové straně pásku se nachází kvalitní 3M samolepící páska pomocí které snadno a rychle LED pásek BPClight téměř kdekoliv umístíte.

Parametry:
Napětí:12V DC
Proud: 2A
Příkon (pro 5 metrů): 24W
Vyzařovací úhel: 120°
Pracovní teplota: -20°C - 60°C
Světelný tok: cca 320lm/m
Barevná teplota:
Studená bílá 6500K - 7500K
Teplá bílá 2500K - 3000K
Životnost: 50 000 hodin
Počet LED na pásku: 60 LED/m, celkem 300 LED/5 metrů
Pásek je možné střihat po 5cm (5cm = 3 LED)
Rozměry pásku: délka 500cm (5M) x šířka 0.8cm